Vše připraveno: modlitební maraton startuje 29. 3.!

18. 3. 2009

Sobota před Květnou nedělí patří již tradičně setkání mládeže se svým biskupem. Letos se na toto setkání připravíme Týdnem modliteb za mládež. Podklady najdeš tady.

Na úterním společenství mládeže a "25+" se, Bohu díky, našlo pár ochotných lidiček, kteří se ujmou jednotlivých dní v týdnu modliteb za mládež (29. 3. - 4. 4.).

Zde je tedy uveden rozpis na jednotlivé dny - kdy přesně modlitba začíná a komu konkrétně můžete nabídnout svoji pomoc s přípravou a realizací (čtní, zpěv, přímluvy - je to víc než jednoduché :)

„Modlitba je důležitá, aby akce pro mládež nebyly pouhým vnějším aktivismem, ale aktivitou, na níž se oslaví Boží jméno. Každé dílo je potřeba připravit i v modlitbě. Společná modlitba vytváří živou církev. “, uvedl o. Vít Zatloukal. Této aktivity, živé modlitby za mládež, se mohou zúčastnit všechny 3 třebíčské farnosti. Celý Týden modliteb za mládež pak vyvrcholí diecézním setkáním, kdy se biskup setká v katedrále s mládeží své diecéze.

Den  Datum  Začátek  Na koho se obrátit
 1.  ne 29. 3.  10.00  Anežka
2.  po 30. 3.  19.00  Jirka + Pavel
 3.  út 31. 3.  19.00  Verča