Jdi na obsah Jdi na menu

Celostátní kongres katechetů

Již tradiční katechetický kongres určený kněžím, katechetům, jáhnům a všem, kdo se podílejí na katechetické nebo nábožensko pedagogické službě v církvi, se letos uskuteční ve dnech 27. – 30. 10. 2009 v Kroměříži na téma „Víra“.

Na programu jsou přednášky našich předních odborníků: doc. Dr. Ludvík Dřímal, SDB, Th.D., Ing. Mgr. Peter Tavel, OP, Ph.D., PhLic. Kateřina Lachmanová, Th.D., doc. Petr Chalupa, Th.D., ThLic. David Bouma, doc. Ing. Mgr. Aleš Opatrný, Th.D., Vojtěch Kodet, OCarm., Th.D. Podrobný program je uveden v celostátním časopise Cesty katecheze, v brněnském Katechetickém věstníku nebo na <http://katechet.cirkev.cz>.

Přihlašování probíhá pomocí elektronického formuláře rovněž na uvedených internetových stránkách, a to do 1. 6. 2009. Zájemci se mohou rovněž obrátit přímo na organizátory: Katechetická sekce ČBK Thákurova 3, 160 00 Praha 6.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář