Jdi na obsah Jdi na menu

Reservujte si místa na Mši svatou 25. října v 9 nebo 10.30 hod.

V naší farnosti je nyní třeba předem si zamluvit místo v kostele pro účast na nedělní Mši svaté. Už nyní si můžete objednat reservaci na příští neděli, kdy slavíme svátek Krista Krále. Vždy, prosím, uveďte, přejete-li si reservaci na Mši sv. v 9 nebo 10.30 hod. Pozor! Bez předchozí reservace vám vstup do kostela nebude umožněn. 

Přímé přenosy z našeho kostela svatých apoštolů Petra a Pavla můžete sledovat zde. Sledování přímého přenosu Mše svaté v žádném případě nenahrazuje účast na ní; ovšem v případě, kdy věřící nemá možnost osobně se účastnit skutečné katolické liturgie *), může mu tento přímý přenos pomoci lépe se soustředit k vykonání odpovídající soukromé pobožnosti.

*) Mnozí věřící se domnívají, že když se nějakému obřadu říká mše, automaticky se jedná o správný, Bohu libý a posvěcení přinášející obřad. Že tomu tak není, podrobně vysvětlují např. kardinálové v pojednání vypracovaném pro papeže Pavla VI.