Jdi na obsah Jdi na menu

Pozvánka na vánoční koncerty

animata-tr.jpgMusica animata ve spolupráci s farnostmi Třebíč město, Jaroměřice nad Rokytnou a Moravské Budějovice si vás dovoluje pozvat na vánoční koncerty, které se budou konat v sobotu 29. prosince 2012 v 19:15 hod. v kostele sv. Martina, v neděli 6. ledna 2013 v 16:00 hod. v kostele sv. Markéty v Jaroměřicích nad Rokytnou a v neděli 6. ledna 2013 v 19:00 hod. v kostele sv. Jiljí v Moravských Budějovicích.

Na koncertech zazní koledy a vánoční písně v podání chrámového sboru farnosti Třebíč Jejkov SERAFÍN a komorního pěveckého sboru InCanto z Třebíče.

Velký smíšený pěvecký sbor MUSICA ANIMATA spolu s Malým smyčcovým orchestrem provedou české pastorely F. Milčinského, J. Michaličky, J. I. Linka a T. N. Koutníka.

Vrcholem koncertu bude bezesporu Missa brevis Jiřího Pavlici pro sóla, pěvecký sbor a orchestr.

Vstupné je dobrovolné. Více informací najdete na webu animata.cz.