Jdi na obsah Jdi na menu

Setkání katolíků 9.–11. září 2022

Udělejte si čas a poznejte nové přátele o prodlouženém víkendu 9.–11. září 2022. Co vás čeká? Tradiční Mše sv., společný růženec, tematické přednášky, zábavné činnosti pro děti, táborák a grilování, točené pivo a limonáda.

Začíná se v pátek odpoledne, konec bude v neděli odpoledne. Místem konání je Český Šternberk (Rekreační objekt Radostné Mládí).

Cena za osobu (ubytování a plná strava) je od 350 (za dítě 2-6 let) do 1.000 Kč (za dospělého). Početnější rodiny platí pouze za první 4 děti.

Pokud si nemůžete dovolit zaplatit plnou cenu, kontaktujte nakladatelství Christianitas, které tuto akci pořádá a sponzoruje.

Možnosti ubytování jsou následující: Pokoj pro 4 osoby (k dispozici elektrická zásuvka, vejdou se 1–2 cestovní postýlky). Srub pro 6 osob (k dispozici elektrická zásuvka, vejdou se 1–2 cestovní postýlky). Chatička po 2 lidech (k dispozici světlo, nemá elektrickou zásuvku, vejde se 1 cestovní postýlka). Sociální zařízení (záchod a sprcha) jsou k dispozici společné, rozdělené na muže a ženy.

Kdyby Vám nabízené varianty nevyhovovaly, je případně možné se ubytovat v Českém Šternberku.

Udělejte si rezervaci dopředu, aby pro vás bylo možné objednat dostatečné množství jídla (i v případě, kdybyste se ubytovali jinde).

Více informací najdete na www.setkanikatoliku.cz/

Přihlásit se můžete zde.