Jdi na obsah Jdi na menu

Silnice 36072 od Kojetic stále uzavřena. Jeďte přes Mikulovice nebo Výčapy

hu-uzavirky-0831-1031.jpgOprava druhé etapy průtahu obcí Horní Újezd se blíží k závěru, ale silnice 36072 od Kojetic přes náves až po faru je stále uzavřena.
 

Řřidiči přijíždějící do Újezda ke kostelu nebo na hřbitov se tam dostanou bez problémů od Výčap - Šebkovic a od Mikulovic kolem kravínu a bramborárny. Přes Kojetice je cesta neprůjezdná - musíte jet do Mikulovic a tam odbočit doprava směr Horní Újezd. Na první křižovatce v obci odbočte doleva ke kravínu a bramborárně. Tudy s mírnou dávkou opatrnosti projedete až na nové parkoviště u hřbitova. Objížďka je dlouhá necelé 2 km.
 

imag0632.jpg
Křižovatka u farní stodoly: Průjezd mezi bramborárnou (k Mikulovicím) a silnicí směr Jaroměřice je zatím stále zachován
 
 

Fotoreportáž z probíhající rekonstrukce najdete na stránkách OÚ zde.