Jdi na obsah Jdi na menu

Bohoslužby v Újezdě po 3 měsících opět v kostele

imag3946.jpgVýmalbu kostela bude nutné odložit o další 3-5 týdnů kvůli vysoké vlhkosti omítek a tak nezbývá, než kostel alespoň provizorně otevřít. V tomto týdnu bylo usazeno několik lavic a vzniklo asi 50 míst k sezení a byl proveden částečný úklid kostela. První Mše sv. po 3 měsících od uzavření kostela v něm bude, dá-li Pán, tuto neděli 14. 7. (poslední Mše sv. tam byla sloužena 7. 4. t. r.). Kůr zatím zůstane uzavřen.

 

Jménem celé farnosti naléhavě prosím každého, kdo jen trochu může, aby nám pomohl v těchto dnech s úklidem kostela. Malování by pak mohlo proběhnout někdy na přelomu července a srpna. Jakmile se to podaří, bude možné vrátit kostel do původního stavu. Všem upřímné "Pán Bůh zaplať!"

P. Vlastimil V. Protivínský