Jdi na obsah Jdi na menu

Farní hokejový turnaj vyhrála bazilika; Horní Újezd je 2., Jejkov 3.

ObrazekVítězem I. farního hokejového turnaje se stala farnost Třebíč - zámek.

Celkové pořadí:
1. ŘKF Třebíč-zámek
2. ŘKF Horní Újezd
3. ŘKF Třebíč-Jejkov
4. ŘKF Třebíč-město

Konečné výsledky zápasů:

1. Horní Újezd – Třebíč-město 3:1
2. Horní Újezd – Třebíč-zámek 2:4
3. Třebíč-Jejkov – Třebíč-město 3:2
4. Horní Újezd – Třebíč-Jejkov 2:0
5. Třebíč-město – Třebíč-zámek 2:1
6. Třebíč-Jejkov - Třebíč-zámek 2:3

ObrazekPrvní farní hokejový turnaj se konal v neděli 21. 2. od 15-ti hodin na zimním stadionu na kapucínské zahradě. O vítězný pohár bojovaly týmy farností Horní Újezd, Třebíč – Jejkov, Třebíč – město a Třebíč – zámek. Turnaj byl zahájen společnou modlitbou v kapucínském kostele a tam se také po posledním zápase všichni hráči i mnozí fanoušci sešli, aby v modlitbě poděkovali za vydařené nedělní odpoledne i za to, že se nikomu nic zlého nestalo. Po modlitbě následovalo předání diplomů a vítězného poháru farnosti Třebíč - zámek. P. Vlastimil při té příležitosti poděkoval všem, kdo s realizací této skvělé akce pomohli, zejména ocenil práci Ing. Petra Železníka.

Díky Bohu, že i tímto způsobem se mohli zase o něco více poznat farníci čtyř "spřízněných" farností!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

............ - .................

1. 3. 2010 19:53

klid Honzíku 3:2........
(no jo ta matika ae to se časem zpraví:D...)

Honza - Chyba!!!!

22. 2. 2010 20:17

Třebíč-Město:Třebíč-Zámek
3:1
naši výhru nám neupírejte!!!!