Jdi na obsah Jdi na menu

Jejkova se restituce netýkají - prosím, pomáhejte nám i nadále

4016.jpgFarnost Třebíč - Jejkov bude stále závislá na solidaritě jiných farností a darech sponzorů a dobrodinců. V často skloňovaných církevních restitucích naše farnost nedostane ani korunu náhrad a ani jeden metr čtvereční jakéhokoli pozemku. V praxi to znamená, že i nadále budeme zcela odkázáni na Vaši pomoc. Prosíme, zachovejte nám svoji přízeň i v následujících letech.

Budeme vděčni za jakýkoli dar poskytnutý při sbírce v kostele nebo poukázaný bezhotovostně na náš účet č. 235 450 516 /0300, vedený u Poštovní spořitelny (ČSOB, a. s.).

Náš účet nemá žádné předčíslí; jeho IBAN je CZ97 0300 0000 0002 3545 0516.

Za všechny dobrodince je v naší farnosti pravidelně sloužena Mše svatá. Každému dárci patří velké díky a upřímné "Pán Bůh zaplať"!