Jdi na obsah Jdi na menu

Kniha Výklad nejdražší oběti Mše svaté a Katolický kalendář 2014 od 22. 11. v prodeji

kalendar2014.jpgNenechte si ujít unikátní kalendář, jaký nikde jinde nenajdete, ani opětovně vydanou knihu, kterou by ve své knihovně měl mít každý křesťan:

Katolický kalendář 2014

Jedná se o nástěnný rodinný kalendář, který obsahuje svátky dle římského misálu sv. Pia V. (opětovně vydaného v r. 1962) se zohledněním místních svátků našich diecézí. Ke každému měsíci je přiřazen tematický poučný či inspirativní text a barevný obrázek. V kalendáři jsou graficky odlišeny postní dny, zasvěcené a doporučené svátky, dny pracovního klidu v České republice, změny času atd. Letošní vydání je specifické zaměřením na Vyšebrodský klášter a také Syllabus Pia XI., od jehož vydání v roce 2014 uplyne 150 let. Jeden kalendář stojí 90 Kč, při zakoupení 2–4 ks je cena 70 Kč/ks.
 

vyklad-nejdrazsi-obeti.jpgVýklad nejdražší oběti Mše svaté

Knihu napsal ctih. Martin z Kochemu, kapucín, který v 18. století patřil k vůbec nejvydávanějším autorům ve střední Evropě. Publikace (352 stran černobíle, barevná obálka) je přepisem vydání z roku 1931. Kniha stojí 195 Kč; při zakoupení 2–4 knih pak 150 Kč/ks.
 

Kalendář i novou knihu si od pátku 22. 11. můžete zakoupit také ve farnosti Třebíč - Jejkov a Horní Újezd. Výtěžek z prodeje bude použit na opravu našich chrámů Proměnění Páně a sv. apoštolů Petra a Pavla.
 

Oba tituly si také můžete objednat na stránkách Krása liturgie zde.