Jdi na obsah Jdi na menu

Ministerstvo se odvolává na EU. Prý lže, aby se mohlo více zabíjet

Hnutí Pro život bije na poplach: Ministerstvo zdravotnictví opět prosazuje rozšíření umělých potratů údajně kvůli EU. EU však nic takového nepožaduje. Radim Ucháč z tohoto hnutí říká: "Jedná se pouze o argumentační podvod, jehož ovocem bude smrt desetitisíců především polských dětí. Jak umělý potrat - vražda nevinného - vypadá, se můžete podívat na stránkách sdružení Stop genocidě - www.stopgenocide.cz. Je zde i petice požadující zákaz této barbarské praxe.

Ministerstvo zdravotnictví navíc navrhuje i zabíjení tělesné postižených dětí, kdykoli až do jejich porodu! Navazuje tak nepokrytě na nacistickou eugenickou praxi, kdy nemocní nebyli hodni života a stát je aktivně zabíjel.

Podrobnosti jsou uvedeny na adrese http://prolife.cz/?a=72&b=2&id=1540.

Prosíme, napište co možná nejdříve velmi stručně svůj nesouhlas s návrhem na adresu verejnost@mzcr.cz a kopii vládě na adresuposta@vlada.cz.

Pošlete zprávu i svým přátelům. Děkujeme za vaši pomoc!

Radim Ucháč, Hnutí Pro život ČR"