Jdi na obsah Jdi na menu

Mládež ČR prožije celý víkend se Svatým otcem

Mládež, ale nejenom mládež, z celé České republiky má jedinečnou možnost prožít celý víkend se Svatým otcem Benediktem XVI.

V sobotu 26. září 2009 od 18. 00 hodin do 21.30 bude pro všechny věkové kategorie v Brně připraven Koncert naděje. Po koncertě mohou mladí přespat ve vlastním stanu ve stanovém městečku, které bude v blízkosti hlavního podia. V neděli ve čtyři hodiny ráno se otevře vstup do areálu, kde bude Svatý otec sloužit mši svatou. Zde je od 6 hodin ráno připraven předprogram a příprava na setkání se Svatým otcem. V 10 hodin začne mše svatá, které bude předsedat papež Benedikt XVI. Po mši svaté bude pokračovat program na hlavním podiu. Mezi 14.00– 16.00 hod. bude vypraven speciální vlak z Brna do Staré Boleslavi. Ve staré Boleslavi bude opět možnost přespání ve vlastním stanu ve stanovém městečku. Zde je připraven předprogram již v neděli od 20.00.

V pondělí se opět od 4 hodin ráno otevře celý areál. Pro mladé z celé České republiky je připraven předprogram od 6.00 a od 9.45 se mladí znovu setkají se Svatým otcem. Po mši svaté pronese Benedikt XVI své poselství k mladým z celé ČR.