Jdi na obsah Jdi na menu

Musíme ocenit přístup ČT!

Česká televize věnovala pouti Svatého otce do naši země velkou pozornost a velmi seriózně o ní informovala. Svůj podíl na tom měla jistě i ta skutečnost, že ohlas na předchozí pořady podobného charakteru byl velký a kladný. Jinými slovy - pro každou televizi je klíčová sledovanost a spokojenost diváků. Je proto naší povinností dát vedení ČT najevo, že jsme její přenosy z návštěvy Benedikta XVI. sledovali a byli jsme s nimi spokojeni. Jen tak můžeme doufat, že i příště bude veřejnoprávní televize postupovat podobně.

Nejlepší formou je dopis zaslaný klasickou poštou na adresu
ČT, Divácké centrum
Kavčí hory
140 70 Praha 4

Stačí napsat jen několik málo řádků (dokonce platí, že čím méně, tím lépe), například: Děkuji za Vaše vysílání, zejména za přímé přenosy z návštěvy papeže Benedikta XVI. v naší zemi. Dívala se celá naše rodina a jsme velmi spokojeni. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší další práci.

Pokud byste se k napsání klasického dopisu nedostali, využijte alespoň kontaktní fomulář na stránkách ČT: Klikni sem