Jdi na obsah Jdi na menu

Na věčnost odešel P. Jeroným Filip Hofmann, OPraem.

jeronym-jihlava.jpgNejvyšším Veleknězem byl pozván k věčné chvále jeho věrný služebník Jeroným Filip Hofmann, strahovský premonstrát. Zemřel ve věku 39 let po tragické nehodě, posílen svátostmi církve, dne 14. září 2012 o svátku Povýšení svatého kříže ve Fakultní nemocnici v Brně – Bohunicích.

Do premonstrátského řádu vstoupil 26. září 1997, slavné sliby složil 1. května 2002 a kněžské svěcení přijal 26. června 2003.

Jako kněz působil ve farnostech Znojmo – Louka, Konice, Praha – Střešovice, Jihlava, Vyskytná nad Jihlavou a Rančířov.

Rozloučení s naším bratrem bude ve středu 19. září 2012 při mši sv. v 16 hodin v kostele sv. Jakuba v Jihlavě a v Praze na Strahově ve čtvrtek 20. září 2012 při mši sv. v 10 hodin, po které bude uložen do hrobu na řádovém hřbitově v Praze – Nebušicích.
R. I. P.

opat a bratři ze Strahova
biskup a kněží brněnské diecéze
rodiče a bratr
rodina Hofmannova