Jdi na obsah Jdi na menu

Několik posledních místenek na letiště i do autobusu

Naše farnost s předstihem zajistila dostatek místenek na mši sv. se Svatým otcem 27. 9. do těch co nejblíže hlavnímu pódiu. Jedná se o tyto sektory:
A0 - ministranti;
A2 - mládež;
A3 - pro všechny věřící;
A5 - rodiny s dětmi.
Asi 20 volných míst je také ve dvou autobusech společnosti Uchytil. Ty pojedou z Třebíče od zimního stadionu v 4.35 hod. (z H. Újezdu to bude v 4.20 a z Výčap v 4.15 hod.). Pojedete-li vlakem nebo osobním automobilem, v Brně přesednete na speciální bezplatné autobusy MHD, které vás odvezou přímo na letiště. Klikněte na "Celý příspěvek" a zobrazí se vám mapa příjezdových tras.
Mapa jednotlivých sektorů je zde (klikněte pro větší velikost):

Obrazek
Mapa příjezdových tras je zde (klikněte pro větší velikost):

Obrazek