Jdi na obsah Jdi na menu

Netradiční vánoční koncerty se zkušenými interprety

Pro nadcházející vánoční svátky pro své posluchače připravily pěvecké sbory Musica animata (Třebíč) a Santini (Telč) spojené v projektu HARMONIA LAUDES velmi netradiční sérii tří koncertů, při kterých zazní hudba na pomezí různých žánrů, kterou lze označit jako symphonic artrock. Mimo tradičních vánočních písní zazní i skladby Charlese Norwella. Spolu s velkým pěveckým sborem a smyčcovým orchestrem účinkují i členové rockových skupin ARCHA a YETTIrock.
 
Koncerty se uskuteční 29. prosince v 19 hod. v kostele sv. Martina v Třebíči, 3. ledna v 17 hod. v kostele Jména Ježíš v Telči a 10. ledna v 17 hod. v kostele sv. Jana Křtitele v Náměšti nad Oslavou.
 
Projekt HARMONIA LAUDES je finančně podpořen v rámci Grantového systému Zdravého města Třebíče. Vstupné na všechny koncerty je dobrovolné. Více informaci na www.animata.cz.