Jdi na obsah Jdi na menu

Podpořte, prosím, opravu jejkovských varhan

Kostel Proměnění Páně farnosti Třebíč - Jejkov nemá v současné době funkční varhany. Jejich generální oprava se plánuje již od r. 2008, ale kvůli finančně náročným opravám fasády kostela a fary musela být jejich oprava odložena. Teprve nyní máme možnost začít na opravě varhan pracovat.

Odhadované náklady se pohybují mezi 1 - 1,5 mil. Kč.

Duchovní správce farnosti P. Vlastimil Vojtěch Protivínský Vás proto prosí o pomoc. Přispět můžete jakoukoli částkou při každé nedělní sbírce v kostele nebo převodem libovolné částky na náš farní účet 235 450 516 /0300, vedený u Poštovní spořitelny (náš účet nemá žádné předčíslí; jeho IBAN je CZ97 0300 0000 0002 3545 0516). Jako variab. symbol uveďte např. část svého rodného čísla, IČ firmy, nebo jakýkoli jiný znak, který nám umožní Vaši platbu identifikovat a vystavit Vám příslušné potvrzení (budete-li si jej přát).

Kéž Pán Bůh sám odmění Vaši štědrost!