Jdi na obsah Jdi na menu

Pozor, dlouho očekávaný okamžik je tady!

imag4503.jpgKorpus nového hracího stolu opravených varhan ve čtvrtek 14. listopadu v pořádku dorazil na Jejkov a ještě téhož dne jsme jej za pomoci několika dobrovolníků vyzdvihli na kůr. Instalace stolu a odzkoušení celého systému bude trvat asi dva týdny. Pokud vše proběhne hladce, tato 16 měsíců trvající oprava tím bude - Bohu díky - zakončena.

 

imag4507.jpgNaše starosti však ještě nekončí - k úhradě všech faktur nám nyní schází cca 450 tis. Kč. Farnost Třebíč - Jejkov vás proto i nadále prosí o modlitbu a finanční pomoc. Přispět můžete např. už tuto neděli v 7.30, 9.00 i v 17.00 hod. do sbírky. Upřímné "Pán Bůh zaplať" vám všem!

 

Obr. 1: Korpus nového hracího stolu pro jejkovské varhany.
Obr. 2: Dobrovolníci z řad farníků dílo vyzvedli na kůr.