Jdi na obsah Jdi na menu

Pozor, do kostela sv. apoštolů Petra a Pavla se nyní dostanete od Mikulovic i Výčap - Šebkovic

V Horním Újezdě v těchto dnech probíhá rekonstrukce průtahu obcí. Z tohoto důvodu je až do 31. 10. uzavřena silnice od Kojetic. Do Horního Újezda se tak dostanete pouze přes Mikulovice nebo po jihovýchodní silnici od Šebkovic, Vacenovic a Výčap.

imag0631.jpg

Od 31. 8. se k nám dostanete ze dvou směrů: Jet můžete přes Mikulovice, hned na první křižovatce v Újezdě odbočíte vlevo a kolem kravínu a bramborárny se dostanete až na nové parkoviště u hřbitova. Na toto místo se pohodlně dostanete také od Výčap - Šebkovic. Na křižovatce mezi těmito obcemi je dopravní značka informující o tom, že vjíždíte do slepé ulice. Uzavírka je však až u fary - hřbitova.


Fotoreportáž z probíhající rekonstrukce najdete zde.