Jdi na obsah Jdi na menu

Prázdninový pobyt pro mladé

klaster-nr.jpgKněžské bratrstvo svatého Petra (FSSP),  Orel župa Svatováclavská se sídlem v Kladně a Una Voce Česká Republika nabízí o prázdninách možnost mladým (od 17-ti let) i starším prohloubit svou víru v tradičním katolickém duchu. Zváni jsou také všichni ti, kdo upřímně hledají Boha.
Akce bude probíhat v prostředí premonstrátského kláštera v Nové Říši od 26. do 31.srpna 2014. Začátek bude v úterý 26. srpna odpoledne, ukončení v neděli 31. srpna po dopolední Mši svaté.

Příspěvek na náklady pro stravu a ubytování v klášteře jsou přibližně 800,- Kč. Přihlásit se je nutné do  31.července 2014 a do té doby je třeba zaplatit zálohu 300.-Kč, zbytek se doplatí při příjezdu. Platbu lze uhradit na účet číslo 1236304013/0800. V případě finanční potíží je možno požádat o snížení částky.

Kontaktní osoba: PhDr. Jakub Zentner FSSP.