Jdi na obsah Jdi na menu

Vzniklo Studio Vox - křesťanské audionahrávky

V těchto dnech vzniklo Studio Vox - vydavatelství audionahrávek s křesťanskou tématikou. Práce lidí tvořících toto studio je známá mnohem déle než značka "Studio Vox". Jak sami uvádějí na svých internet. stránkách, "již v roce 2003 jsme vydali první CD Šťastné děti, které si mnoho dětí a rodičů oblíbilo. Postupně se vydávají a vydávat budou další díly i další díla. Tento "projekt", jak by se dnes řeklo, vznikl především díky inspiraci a podpoře Institutu svatého Josefa a několika štědrých jedinců, kterým není lhostejná neutěšená situace v katechezi dětí. Načítání knih je v současnosti celosvětový trend. Rádi bychom tedy poskytli Vám, drazí rodiče a prarodiče, vychovatelé a katecheti,  dílo, které si můžete s dětmi poslechnout třeba v autě na cestách, doma či jako oživení výuky katechismu. Věnujeme pozornost mravní a věroučné správnosti a proto vybíráme zásadně díla, která nesou církevní imprimatur a mají literární hodnotu", uvádějí autoři tohoto zajímavého projektu.