Jdi na obsah Jdi na menu

Vydejte se s naší farností v sobotu 15. 5. na pouť k sv. Janu Nepomuckému do Prahy!

Na programu je mše svatá s novým arcibiskupem v katedrále, průvod na Karlův most k místu, kde bylo Janovo tělo vhozeno do Vltavy a na závěr koncert na Vltavě pod Karlovým mostem, který je možné sledovat z nábřeží, z mostu nebo přímo z lodiček. Obrazek

Máte-li možnost vzít s sebou vlastní loď, nabídněte příp. volná místa ostatním poutníkům. Odjezd bude v 9 hod. od stadionu, návrat před půlnocí.

Loď si můžete zapůjčit v některé z pražských půjčoven poblíž Karlova mostu (Praha 1 - Malá strana nebo Staré Město), nebo využít některou z těch, které do Prahy povezeme z Třebíče.

Pokud již delší dobu uvažujete o tom, že byste rádi měli doma svoji vlastní snadno přenosnou loď, doporučujeme zakoupit si cenově dostupnou nafukovací loď z produkce firmy Gumotex.

Podrobnější informace o celém programu a také o loňských slavnostech Navalis najdete zde. Další informace najdete na stránkách Muzea Karlova mostu.

Přihlásit se můžete již nyní v sacristii kapucínského kláštera. Předpokládaná cena za dopravu tam i zpět je 300 Kč. Cena za zapůjčení lodě bude asi 100-200 Kč na jeden den.